Saturday, July 20, 2013

פתרונות התנהגות כלב: לא בא כאשר קוראים לו

כאשר כלבים לא יכולים לבוא כאשר קוראים בשמם זאת התנהגות שלהם נופלת לתוך אחת משתי קטגוריות: ציות פעיל או סביל. עם אי ציות פסיבי, לא ראה את הכלב ולא הרבה יותר לעשות. במקום זאת, זה פשוט, הכלב ממשיך לשבת או לשכב ומסתכל עליך ולא מבין מה אתה רוצה מימנו. בין אם כלב גישה (טמפרמנט חירום גדול), מעורב או לא יכול לראות את החשיבות של יישומו של הבעלים ופשוט לא יכול להיות מוטרד. עם סרבנות פעילה הוא לא רק הכלב, אבל יש גם זמן טוב מאוד שלא יבואו. זהו מצב חירום שמצריך אימונים חשוב.
למה כלבים לא באים: חששותאם הכלב שלך הוא מודאג כאשר אתה קורא בשמו, אבל יש סיבה ... אתה! קח עוד מבט במראה. הכלב שלך הוא מפחד ממך או מה שעשית לו בעבר - הוא כנראה מודע כשקראנו לו עלמנת להעניש אותו ואז הכלב לא בא. לא משנה מה הסיבה, רק לפתור את הבעיה מייד. למרות מזג פחדים הוא מצב חירום גדול, קח את הזמן שלך. קבל מתוק וצר. שמור על הגיבוי ולקרוא את הכלב, לזרוק סוכריות במידת צורך. כאשר הכלב מתקרב אל אוכל מהיד שלך, את הנוהג של "מבחני אחיזה. לחזק את הביטחון העצמי של הכלב שלך, וציות ייעלם בעיה שהוזכר.


למה כלבים לא בא אליך: חוסר רלוונטיהכלב שלך מבין את מה שאתה רוצה לעשות, אבל לא רואה את הנקודה. כמו כן, הכלב שלך עייף, משועמם או אדיש. עבור כלבים גדולים, במיוחד, זאת בעיה גדולה לעמוד ולרוץ לבעלים. במקרה כזה, עדיף שזה יהיה שווה את זה. ובכן, זה לא היה! ועכשיו הכלב הוא בשביתה. הכלב היה שם כאשר שרקנו לו פעמים רבות בעבר, אבל שום דבר לא קרה. אולי הבעלים אפילו התאמנו נזכר נקודת השעמום המוחלטת. בעיה זו היא כל כך נפוצה, זה מה שיש לו לעשות עם אימונים. הייתי אומר כי 95% מתכנית אימונים מוצלחים לא צריכים רק ללמד את הכלבים מה שאנחנו רוצים שהם עושים, אבל מה לעשות כדי ללמוד! הפתרון הוא להרחיב את התכנית בשאלה (ראה סעיפים על משחק והטבות זוכרים את החיים).
אם הכלב שלך לא מגיע, תן לו סיבה לבוא. אומר "בו" חזרה במהירות ולגרום לאיזושהי הפרעה - אבק רהיטים, דלת, לשים את צלחת מזון לכלבים או ליפול אל הקרקע, לבעוט את הרגליים שלך באוויר ולתת גנח מניאק מסתורי. הרעיון הוא למשוך תשומת לב לכלב שלך, אז לעשות משהו כדי למשוך תשומת לב. לב מה שלא תעשה, עם זאת, לאורך זמן הכלב שלך יבוא. אם כן, כדי להעניש או לגעור כלב. בשום אופן לא אפילו לא לתת לך במצב רוח רעה. במקום זאת, יידע את הכלב שלך את מה שהוא הפסיד בכך שלא הגיע. מערבבים לאף יפה של הכלב, כדי להקניט עם הטיפול בכלב ולאחר מכן לתת לכלב אחר זה, או אפילו כדי להאכיל את עצמם. או ללכת לקערת האוכל של הכלב הריק ואומרים: "אלוהים שלי, כל האוכל נעלם!" או רצועת כלב טיפה על הקרקע ומייללת, "כלב חילזון יקירים, יקיריי, איטי לתקוע איבד , מכשירי קשר הניידים." הכלב בקרוב מבין את החשיבות של לבוא כאשר קוראים.


כלבים עצלנים לעתים קרובות מסרבים לבוא כאשר קראנו להם, כי הם יודעים שהבעלים סופו של דבר מגיעים אליהם. בעלי כלבים רבים מתחילים את הזמן שהם קוראים. אולי הבעלים הוא לא בטוח שהכלב יבוא וכך אותו הזיכרון להשלים עם הפרס אוכל ביד, כאילו הכלב שומע כמלצר. אף פעם לא לחזור לכלב. להתרחק ממנה, ולגרום להם לבוא אליך. עצה זו, כמובן, מתייחסת לכלב שהוא, אבל לא הרבה יותר לעשות. עם זאת, אם הכלב שלך הוא להריח, לרוץ, לשחק, או בדרך אחרת שיש לו זמן רב בלי לבוא, סיפור אחר. כל שנייה שהכלב שלך לא בא, פעילויות חלופיות רבי עוצמה לחיזוק. אי ציות שלהם


למה כלבים לא באים: אי ציות פעיל

,br>
כלבי בריחה ו / או מסרבים לבוא כאשר קוראים להם, והם חושבים שזהו משחק והאימון הם סותרים. כתוצאה מכך, הכלב מרגיש את הצורך לברוח כיף. הכלב הוא חושש לחזור לגב שלו, כי הוא יודע שסופו של דבר הזמנים הטוב. וכמה כלבים הם מפחדים לחזור לבעלים לפחד מעונש בחזרה.


התעלמות מבקשת בעל כלב הוא להשיג המשכים בוטים מוחלט ליש זמן טוב היא הכשרת חירום גדולה. אתה צריך משהו דרסטי ומהיר לעשות! כל להסס שני סביב ולתת את הכלב שלך להישאר חזקים תגמולים כיף הכלב לא מגיע. בקיצור, הפסיביות הפסיבית שלך לאמן את הכלב שלך כדי להיות שובב! הסעיף הראשון על סדר היום הוא לקחת את הכלב שלך. כל עוד הכלב שלך פועל ללא תשלום, חייו נמצאים בסכנה. ברגע שהכלב שלך הוא בטוח בתפקיד, אפילו לא לשקול לעזוב אותו הקו שוב עד שאלפת את הכלב שלך לבוא כאשר נקרא, לא משנה מה אתה עושה או מה שמסיח את הדעת.
שלב 1: קח את הכלב

,br>
נגזר, הכלב בורח הרבה יותר קל לתפוס את רוב האנשים חושבים כשהכלב מבוצע בדרך כלל בגזירה. פשוט ללכת הכלב שלך, לשים אותו בדואר, ולתת לו את תענוג. עם זאת, אם הכלב שלך הוא אתה, לצרוח ולרוץ אחרי הכלב בדרך כלל עושה את זה יותר קשה לתפוס. במקום זאת, עדיף לרוץ כלב, טירוף צחק וצעק את שמו של הכלב, ואז נפלתי על הקרקע, מושך בידיים וברגליים באוויר בזמן שפולט ציוץ צורמני. רוב הכלבים לבוא לעבוד במהירות. אולי אתה לא נוטה לממש בפארק במהלך האימונים יומיים, שגרתי הזה, אבל אני זוכר שבמקרה של מצב חירום. עבודה. וזה כבר הציל את חייהם של כמה כלבים.
לחלופין, אתה צריך את הכלב למרדף. פיזית ונפשי אלא אם כן יש לך התאמן בשעת החירום הוא בדרך כלל רעיון רע לצעוק "בוא הנה." אם הכלב שלכם לא בא כשקראו בקול רגיל, אין זה סביר שאם אתה חושב שאתה כועס. זה הרבה יותר טוב שיש שליטת חירום מעכבת, כמו לצעוק "שבי!" או "למטה!" ככלל, אינו משתנות לכלב. פקודות במהלך אימון רגיל, ברגע שהכלב כבר המוטל לעשות משהו, אתה צריך. החריג היחיד יהיה השינוי של פקודת חירום קלה יותר בזמנים של לחץ, בלבול או הסחת דעת, כגון שינוי בדוגמא הקודמת, "בואו הנה" "לשבת".
צעקה "שבה! לשבת! לשבת!" ויימשך עד הכלב שלך יושב, אומר. "חוסר מעש ובכן, רובר" אל תוותר! לא ניתן למנוע. אתה צריך להביא את הכלב שלך. אם הכלב שלכם לא יושב, אבל זה נראה כאילו שאני יכול, סליל בטון ונפח, וחזור על הפקודה "שב", בקול נמוך יותר, אבל עם טון תקיף. ברגע שהכלב שלך יושב, אומר לו לשבת, ולגמול לו על זמן שלפני שניגש לכלב. המשך למחיר בקול שמח ונורמלי, ואילו הכלב שאתה מתקרב לצוואר ולמציע מתנה. גש לכלב שלך לאט לאט, לא כועס, אחרת הכלב יכול להיות דפוק שוב. כשאתה קורא לך, ואחר כך קורא בהתלהבות ובשמחה, שנמלט הכלב שלו בזמן עושה את הכלב שלך.
לא משנה כמה זמן יש לך כבר מאחורי הכלב ולא משנה מה עשה הכלב במפנה באופן כללי, לשבח את הכלב ברגע שאתה מתחיל לחזור אליך. למעשה, לשבח אותו על כל צעד ושעל. כאשר הכלב קשור ברצועה, לשבח אותו, ללטף אותו ואולי לתת לו לטפל. לא משנה כמה זה קשה לעשות, לעשות את זה! אם אתה רוצה את הכלב לבוא באופן מהימן, במהירות ובהתלהבות לזמן, היה לך טוב יותר את הכלב באותם מקרים לא אמינים שמגיע עם זמן לגמול, לאט לאט, ומענה. אין טעם להתרגז על הכלב, זו הייתה טעות לתת לאימונים מחוץ לרצועת הכלב עשו.
לעולם לעולם לעולם אל תעניש את הכלב שלך כאשר הוא חוזר אליך. אם תעשה זאת, הכלב שלך ייקח זמן רב יותר להגיע, ולאחר מכן, חזר בעל בפעם הבא מטופש, לתת לכלב שלך אימון מחוץ לרצועה שוב. גם אם הכלב שלך יצר כאוס בפארק כשהוא בא כפלילי כשמדובר בחזרה, עדיין יש לך כלב שיוצר תוהו ובוהו, אבל עכשיו זה לוקח זמן רב עוד יותר כדי לקבל תחת שליטה. אם תעניש את הכלב שלך בעונשי המעשה של יצירת כאוס באופן טבעי, אך מתגמל אם זה חוזר. אם אתה כועס, כועס, זועם או ליד עצמך מזעם, ובכך מסתיר את הרגשות שלהם. אם הכלב הוא בריא ובטוח בבית, ולאחר מכן לנשוך כרית, פגע בלוק רוח או להעניש את עצמך. בכל האמצעים, לשחרר קיטור, אבל אל תפגע בכלב בתהליך. אל תעניש את הכלב לטעויות - כי, כן, תן את הכלב מן הרצועה, כדי לסייע לשמור את הדלת פתוחה או את הכלב בגן לא היה הידיעה. תשמח את הכלב שלך הוא עדיין בחיים. קח הפסקה ולאחר מכן חזרה לסוג של אימון רגישות.


שלב 2: לאמן את הכלבבעלים רבים להקיא את ידיהם בייאוש כאשר הכלב שלכם נתקף אמוק בפארק ולא יכול לבוא כאשר נקרא. אין ספק, היווצרות של כלב כדי להיות מופרד מאופן מהימן את החגורה ובמסיחה את דעת יכולה להיות סיכוי מרתיע שהרבה מאמץ בשמו של בעל ייתכן שיידרשו. במציאות, לעומת זאת, רבים Park-כלבים הם בעיה ממש שובבה גם מגוון רחב של תצורות אחרות קל יותר ובטוח יותר. כלבים קטנים לבוא כאשר קראו לכלב פרק ​​מגודר ומאובטחת. בני זוג הגיעו בכיתת אילוף כלבים, ויש כאלה שלא מגיעים מהחצר האחורית שלך. וכמה כלבים הם אמינים, אפילו (כמו ב 100% מהזמן), בזמן שהוא בדואר. הנקודה היא שיש הרבה אימונים כדי לעשות במקומות בטוחים כדי להכין לשלוט מן הרצועה, מרחק, ציות אולימפי לבנות. הכלב שלך בסיס מוצק לשליטה בסיסית ודא שהכלב שלך הוא אמין בבית, בכיתה ובאלקטרוני עוד לפני שאתה חושב שאתה עובד ועדיין את עצמם בצרות במקום ציבורי.
יש הרבה אזורים בטוחים (מגודר) לאמן כלבים מן הרצועה בזמן שהם משחקים. הדוגמא המובהקת ביותר לכך היא בכיתה אילוף כלבים להיות. או, למשל, בצורת הכשרת מחזה / קבוצת כלבלב ותרגול בחצר האחורית של בעלים אחר בשבוע. כמו כן, חשוב לציין כי הכלב שלך יכול להיות מיושם בהצלחה ויצר לתוך ציר זמן (50-100 מ '). זה חכם כדי לשמור על הכלב שלך. על הקו ויצא מהצרות עם זאת, זה עדיין יהיה חכם כדי להתכונן למצבי חירום אפשריים בעתיד ולהוכחה לכך שהכלב "שב" או "בוא" כשאתה הצעקה. אחרת, אם אתה צועק על הכלב שלך כאשר הוא מיושם, היא עשויה לרוץ מהר יותר. חס וחלילה, זה קורה כאשר הכלב שלך הולך לכיוון קבוצת ילדים או ברחוב סואן. אנחנו רוצים את הכלב כדי להבין שעשתה את הפקודה מעבירה דחיפות וכעס יש לי ביטחון. למרות שאתה לא מתכוון לוותר על החגורה יש את הכלב שלו שוב אדם אחר יכול לברוח כלב. אימון הכלב לשבת הרבה יותר מעצבן במצבים מבוקרים, למשל, לשחק עם כלבים אחרים בגינה מגודרת. בטוח ואמין
כלב רבים כדרך אגב תן כלבים משוחררים לשחק רצועה שובבה ולאחר מכן את הכלב אחרי שהוא מגיע כאשר התקשר. החגורה עכשיו, אם רצועת השתובב הוא פרס של הקפדה בפרברים עם כלבים לאחר מכן לסיים את הנסיעה שחייבת לייצג את האכזבה הגדולה ביותר או הצער, כלומר חיזוק התנהגות לא משתפים פעולה, ותגובות לציית עכבות. זה אחורה. לפחות, להדריך את הכלב שלך לשבת, להישאר לפני היציאה רצועה. ואם הכלב רוצה לשחק, כמובן, את הפרס הטוב ביותר עבור לבוא כאשר קוראים ללכת לשחק. כלב שוב תשובה למרבית הבעיות היא לחזור על ההתאוששות "בואי הנה - לשבת - ללכת לשחק" שוב ושוב במהלך פגישת המשחק.


משחק אימון: משחק זוכר


כדי לחזור חזרה באופן מהימן כאשר קראו, אתה צריך ללמוד את המשחק ואימון הכלב שלך לא צריך להיות סותרים, כלומר, כאשר מגיעים כביכול הוא לא סוף העולם, לא בהכרח סוף פגישת המשחק. על ידי שילוב הפעלות משחק, מזכיר את הכלב שלך ילמד שאם הם מטופלים באופן מיידי, אתה אומר "בואו נשחק" באופן מיידי, בעוד שאם זה לא יגיע באופן מיידי, את פגישת המשחק באופן זמני הפסיקה עד שהכלב סוף סוף מגיע, יניח, הכלב חייב עדיין לבוא. בקיצור, יש לנו את גורלו של רגלי רובר רובר, רובר עשוי סופו של דבר לשחק בשביל להיות ממושמע, ולאחר פגישת המשחק נגמרה, רובר יכול רק צייתנות בחזרה לבעליו. על ידי מתן את הבעיה (ששיחק עם כלבים אחרים) שם ("לכו לשחק"), הבעיה היא התנהגות גמול עבור לבוא כאשר קוראים. בכל פעם שהבעלים מפסיק את הפעלת המשחק וקורא לכלב לבוא, הבעלים יכול להגיד "משחק ביום" ובכך לתגמל את הכלב על בואו. מתכוון להמשיך את הפעלת המשחק, אם כי כדי לעשות את הכלב הוא על ידי מעבר לשיחה.


עבודה במקום בטוח - בבית, בגן, מגרש טניס, אימונים סגורים או כלב בפארק. תחילה עבודה עם הכלב שלך ורק אחר - חבר הכלבלב האהוב עליה. ללחוש לשאול את הכלב לבוא - ". רובר, לבוא לכאן" אם הכלב שלך מגיע, תופס את הצוואר שלך, השבח, חיות מחמד, ליטוף, חיבוק וטיפול ביצור על שאמר "לכו לשחק", כלומר, פסק זמן משחק קצר ונעים. אם הכלב שלך לא בא, הורה לבוא - נזיפה מאלפת - "רובר בואו הנה!" לא מטפס בהדרגה את עוצמת הקול והטון של פקודות השונות (אשר באופן שיטתי את רמת רגישות של הכלב לקולו) הולך מיישום ללחוש, מקבלים תשומת לב הפקודה והכל בתוך שנייה אחת אנחנו .. רוצה ללמוד את מה שיצא מהפה שלנו יש משמעות, ולא חסר משמעות הכלב.


אם הכלב שלך הוא תגובה לנזיפה, לשבח את הכלב, לגעת בצווארה, להדס הפרס מזון לאף שלך, אבל לא נותן לכלב. זה יהיה טיפשי לתגמל אחרי שהוא הייתי צריך להתקשר. פעמים הכלב שלך במקום זאת, פיתיון את הכלב במזון, בקשה מפתה לחישה "בוא הנה", גבה את שני צעדים, לקחת קולר כלב, לתת לו את התענוג ואומר, "בואו נשחק", כלומר, להורות לקבל טיפול ו'משחק ביום "אמר לי, הכלב שלך באופן מיידי לבוא. בעקבות יישום יחיד אם יש לך לספר את הכלב פעמיים, לחזור על הנסיגה עד שהכלב הוא עושה טוב. החלק הקשה ביותר הוא מקבל את תשומת לבו של הכלב מקבל כשאתה משחק. ברגע שהכלב הוא, עכשיו יש לך את תשומת הלב שלך, וסביר להניח שפעלו לפי ההוראות הבאות.


אם הכלב שלך לא מתחיל איתך בשנייה לאחר הנזיפה, הבעלים האחרים ינקטו באופן מיידי את האחיזה של רובר להפחית חבר למשחק. הפעלת המשחק ברגע שהחבר למשחק רובר לפינת הצלחה, עכשיו זה התפקיד שלך כדי לקבל לבוא. רובר לא משנה כמה זמן זה לוקח, רובר יבוא בזמן, ולו רק בגלל שאין הרבה מה לעשות. ברגע שהכלב שלך לבוא, לחזור על הזיכרון (כמתואר לעיל) ועד לרובר מגיעה בבקשת הראשונה, ואז אומר, "בואו נשחק" כאשר הבעלים האחרים שמשחררים מייד חבר למשחק רובר, והפעלת המשחק התחדשו.


מקבל את הכלב שלך לבוא בפעם הראשונה הוא הכי קשה. אבל, כמו בכל הליכי פתרון הבעיות, הוא הופך להיות יותר קל עם כל ניסיון. למעשה, הבעלים בכמה זמן לוקח לך לקבל את הכלב שלך לבוא, ובקרוב יהיו שיפור דרמטי במרחק של מספר מחקרי טייס. אלטרנטיבי "קדימה" ואת "ללכת לשחק" שוב ושוב, עד שהכלב שלך מהימן מגיע ישירות מול חבר למשחק האהוב עליו. אז לעבוד עם חבר למשחק אחר, ולאחר מכן לעבוד עם כל שלוש. במשך זמן, הכלב שלך בצורה בטוחה להגיב בתוך קבוצה של משחק גדול.


No comments:

Post a Comment